Below is information we have gathered on appointments to the Minister Responsible for the Homeless position. If there is a related title, we've included that at the bottom. This information has been compiled from Hansards, NWT Gazettes and previous press releases.

If you spot any omissions/mistakes please let us know!

Appointments

AssemblyStart DateEnd Date
Michael Miltenberger 16th Assembly 2011.03.28 2011.10.03
Sandy Lee 16th Assembly 2008.06.30 2011.03.26